Keskin Car Hire Bodrum

Keskin araç kiralama bodrum, 2006 yılından bu yana tecrübesi ve Ege kıyılarındaki en popüler turistik destinasyonlarında (Dalaman - İzmir - Bodrum) ofisleri bulunan araç kiralama sektörüne kendini adamış bir şirkettir.

Farklı ihtiyaç ve beklentilere cevap verebilecek alternatifler sunarken, kaliteli hizmet vermek için her sezon başında yenilenmiş geniş araç filomuzla hizmet vermekteyiz. Araç kiralama hizmetinde fiyat / performans değerini sürekli iyileştirmek için müşterilerimizin yorumlarına özel olarak önem veriyoruz. 7/24 çağrı merkezimiz ile yolculuğunuz esnasında oluşabilecek her türlü sorununuzu çözecek şekilde, yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlamaktayız.

Keskin kapında hizmeti ile aracınız istediğiniz yerde teslim edilir, arzu ettiğiniz noktadan teslim alınır. Size sadece aracınızın keyfini sürmek kalır.

Bodrum Havalimanı Araba Kiralama Servisi

Milas Bodrum Havalimanına 3 km mesafede olan araç kiralama şirketimiz, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük bir keyif alacaktır. Milas - Bodrum Havalimanı iç hatlar ve dış hatlar çıkışlı olarak gelen misafirlerimizi yolcu kapısında karşılıyoruz. Rezervasyonunu yapmış olduğunuz arabanızı, havalimanı otoparkından hazır bir şekilde getiriyoruz.

bodrum havalimanı araba kiralama

Dalaman Havalimanı Araba Kiralama Servisi

Dalaman Havalimanına 8 km mesafede olan araç kiralama ofisimiz, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük bir keyif alacaktır. Dalaman Havalimanı iç hatlar ve dış hatlar çıkışlı misafirlerimizi yolcu karşılama alanında karşılıyoruz. Rezervasyonunu yapmış olduğunuz arabanızı, havalimanı otoparkından hazır bir şekilde getiriyoruz.

dalaman havalimanı rent a car

İzmir Havalimanı Araba Kiralama Servisi

İzmir Adnan Menderes Havalimanına 5 km mesafede olan araç kiralama şirketimiz, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan büyük bir keyif alacaktır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı iç hatlar ve dış hatlar çıkışlı olarak gelen misafirlerimizi A ve B kapısında karşılıyoruz. Rezervasyonunu yapmış olduğunuz arabanızı, havalimanı otoparkından hazır bir şekilde getiriyoruz.

izmir havalimanı rent a car

Keskin Rent A Car; bünyesinde bulundurduğu profesyonel kadrosu ile her daim 7/24 yanınızda. VIP rent a car hizmetlerimizle, Dalaman - İzmir ve Bodrum'da günlük - haftalık - aylık ucuz araç kiralama seçenekleri sunarak kesintisiz müşteri desteği vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi Keskin Rent A Car güvencesine bekliyoruz.

  • Full Kasko
  • Sınırsız Kilometre
  • Cam - Lastik - Far Sigortası
  • Hırsızlık Sigortası
  • Havalimanı Araç Teslimi
  • 24 Saat Yol Yardım Hizmeti

Izmir, Dalaman ve Bodrum'da Minibüs Kiralama Hizmetleri

  • Vw Transporter Carevella Diesel
  • Mersedes Vito

Araçlarımız ve manuel veya otomatik vites seçenekleriyle sizlere hizmet vermekteyiz. Araçlarımızda 9+1 ve 5+1 Vip seçenekleri de mevcuttur.

Keskin Car Hire Bodrum Gallery

chat
Contact Us
Bodrum Milas Karayolu Kemikler Köyü Milas - Muğla, Bodrum, Mugla, Turkey, 48400
starsBusiness Spotlight
Go to business showcase

Keywords